اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365435431

از سوی نعمت زاده صورت گرفت

انتصاب سخنگوی وزارت صنعت،معدن وتجارت

کد: 1395042365435431

http://goo.gl/o02BBx

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر صنعت،معدن وتجارت با صدور حکمی "منوچهر طاهایی" را به سمت «مشاور وزیر، سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت» منصوب کرد.

انتصاب سخنگوی وزارت صنعت،معدن وتجارت

به گزارش روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت ، متن حکم نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: با عنایت به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر، سخنگو و رییس شورای اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت» منصوب می‌شوید.
انتظار دارم تا در راستای اصول و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و متابعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، بهره‌مندی از ظرفیت‌های قانونی، اعتدال و رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، نسبت به برنامه‌ریزی و اتخاذ راهکارهای موثر در جهت ارتقای و بهبود فرآیند اطلاع‌رسانی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام کنید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی