اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042565905614

پروازهای خارجی چابهار برقرار شد

کد: 1395042565905614

https://goo.gl/6MVZ5c

، تهران , (اخبار رسمی): با پیگیری "حامد علی مبارکی" رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان به زودی خطوط هوایی جدید خارجی از مبادی کشورهای امارات متحده عربی( دبی) و عمان (مسقط) به مقصد چابهار برقرار می شود.

پروازهای خارجی چابهار برقرار شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار "طاهره شهرکی" سخنگو، و مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت:  نخستین پروازها از دبی امارات متحده عربی 2 مرداد ماه و از مسقط عمان 18 تیرماه سال جاری به مقصد چابهار صورت می پذیرد.

"شهرکی" اضافه کرد: هواپیمایی کیش ایر هر هفته روز شنبه از مسیرهای دبی به چابهار و روز جمعه از مسقط به چابهار و بالعکس به صورت مستقیم اقدام به جابجایی مسافران خواهد کرد.

وی اظهار داشت: برقراری مجدد پروازدر مسیر های یاد شده باعث تسهیل در امر تردد سرمایه گذاران، تجار و بازرگانان منطقه آزاد چابها جهت تعاملات تجاری و مسافران می شود.

وی  گفت: در این راستا جا دارد از تلاش و پیگیری های مدیران عامل و اعضای محترم هیات مدیره مناطق کیش و چابهار و همچنین مسئولان برقراری خط های بین المللی هواپیمایی کیش ایر به ویژه مدیر عامل شرکت کیش ایرتراول در امارات متحده عربی تشکر و قدردانی کنیم .

وی همچنین از افتتاح دفتر کیش ایر در منطقه آزاد چابهار در روزهای آینده خبر داد.

لازم بذکر است با تصویب احداث فرودگاه بین المللی در چابهار پس از 20 سال، بزودی کلنگ احداث آن به زمین خواهد شد و ظرف مدت 2 سال فرودگاه آماده بهره برداری می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفت گانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور ، بیش از دو دهه است که درمجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است . با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن ، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم ، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساختهای لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی فراهم کرده است. این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در منطقه محروم بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار