اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042565915614

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهارخبر داد

چابهارمیزبان مسابقات جهانی کشتی درآذرماه 95

کد: 1395042565915614

http://goo.gl/31XV2z

، تهران , (اخبار رسمی): عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: این منطقه در آذرماه سال جاری میزبان مسابقات جهانی کشتی آزاد است.

چابهارمیزبان مسابقات جهانی کشتی درآذرماه 95

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار "محمد حسین ملک زادگان" با اعلام مطلب بالا افزود: بازدید از ظرفیت ها و امکانات ورزشی به ویژه سالن ورزشی 2 هزار نفره به منظور بررسی و امکان سنجی چگونگی برگزاری این مسابقات در منطقه صورت پذیرفته است.

برپایه همین گزارش این بازدید با حضور "محمود گلشنی" مشاور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در امور ورزش و جمعی از مدیران و مسئولین سازمان منطقه آزاد چابهار انجام گرفت.

شایان ذکر است سالن ورزشی 2 هزار نفری منطقه آزاد چابهار، محل پیشنهادی برای برگزاری مسابقات یاد شده می باشد که با معماری خاص و منطبق با استانداردهای روز و استفاده از تکنولوژی پیشرفته با زیر بنای 5700 متر مربع احداث شده که قابلیت برگزاری مسابقات بسکتبال، والیبال، فوتسال، هندبال و بدمینتون را دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفت گانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور ، بیش از دو دهه است که درمجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است . با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن ، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم ، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساختهای لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی فراهم کرده است. این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در منطقه محروم بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش