اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042565925614

در منطقه آزاد چابهار برگزار می شود

همایش مدیران بازرسی و رسیدگی به شکایات

کد: 1395042565925614

http://goo.gl/oDvZvE

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین دوره آموزشی و تخصصی تحت عنوان "همایش مدیران بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور" 26 تا 27 تیرماه سال جاری دراین منطقه برگزار می شود.

همایش مدیران بازرسی و رسیدگی به شکایات

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار"علی رجبی" مشاور مدیرعامل و سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: هدف از برگزاری این همایش و دوره تخصصی انتقال تجارب، هماهنگی و تعامل هرچه بیشتر و همچنین آموزش و به روز رسانی دانش تخصصی و علمی در حوزه نظارت و ارزیابی عملکرد  است.

"رجبی " اظهار داشت: شرکت کنندگان ضمن حضور در این همایش در تور یک روزه ی چابهار گردی از نقاط مختلف منطقه اعم از صنعتی، تجاری و گردشگری بازدید می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفت گانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور ، بیش از دو دهه است که درمجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است . با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن ، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم ، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساختهای لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی فراهم کرده است. این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در منطقه محروم بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش