اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042666315614

آذرماه 95 در چابهار و سواحل مکران برگزار می شود

همایش فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری

کد: 1395042666315614

http://goo.gl/3J7xul

، تهران , (اخبار رسمی): همایش ملی فرصت های کار آفرینی و سرمایه گذاری در سواحل مکران با محورهای کار آفرینی و سرمایه گذاری در روزهای 4 و 5 آذرماه سال جاری در این دانشگاه برگزار می شود.

همایش فرصت های کار آفرینی و سرمایه گذاری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار علی اصغر تباوارسرپرست دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار  گفت: محورهای ویژه این همایش کارآفرینی سواحل مکران، سرمایه گذاری سواحل مکران و کارآفرینی دریا محور هستند که علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند مقالات خود را با محورهای یاد شده به دبیرخانه همایش واقع در تراس بهشت، دانشگاه بین المللی چابهار ارسال کنند .

"تباوار" اظهار داشت: مهلت ارسال چکیده مقالات 15 مهرماه، ارسال اصل مقالات به دبیرخانه 15 آبان ماه 95 به دبیرخانه همایش و ثبت نام در همایش 25 آبان ماه سال جاری است .

گفتنی  است دانشگاه بین المللی وابسته به سازمان منطقه آزاد چابهار در 15 رشته و در مقاطع کارشناسی پیوسته، ناپیوسته و کارشناسی ارشد دانشجو تربیت می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفت گانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور ، بیش از دو دهه است که درمجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است . با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن ، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم ، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساختهای لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی فراهم کرده است. این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در منطقه محروم بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش