اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042867385614

در تابستان برگزار می شود

جشنواره مونسون در منطقه آزاد چابهار

کد: 1395042867385614

http://goo.gl/Gu96hh

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره تابستانی مونسون با هدف جذب گردشگر و معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های چابهار از 31 تیرماه تا پایان شهریور ماه سال جاری در این منطقه برگزار می شود.

جشنواره مونسون در منطقه آزاد چابهار

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار "طاهره شهرکی" دبیر ستاد رویدادها، مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت:  با توجه به سیاست دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور در خصوص برون سپاری رویدادها و مراسمات، این جشنواره برای نخستین بار با همکاری جامعه بازاریان و صنوف خدماتی منطقه آزاد چابهار برگزار خواهد شد.

"شهرکی" اظهار داشت: جشنواره مونسون منطقه آزاد چابهار با برنامه های متنوع هنری و فرهنگی با حضور هنرمندان چابهار، استان سیستان و بلوچستان و کشور به مدت 8 هفته (روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته) و به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر به صورت متوالی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار همه ساله همزمان با آغاز وزش بادهای موسمی و اقیانوسی "مونسون" که در این فصل هوای چابهار را در قیاس با سایر بنادر جنوبی کشور خنک تر می کند برگزار و شمار زیادی از هموطنان به ویژه مردم استانهای همجوار سیستان و بلوچستان، چابهار را به عنوان نقطه مقصد گردشگری انتخاب می کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفت گانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور ، بیش از دو دهه است که درمجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است . با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن ، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم ، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساختهای لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی فراهم کرده است. این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در منطقه محروم بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش