اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042968055517

رئیس اتحادیه ابزار و یراق کرج اعلام کرد

اجرای مصوبه ادغام، با اخذ نظراصناف

کد: 1395042968055517

http://goo.gl/r4sm2N

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اتحادیه ابزار و یراق کرج گفت: در اجرای مصوبه ادغام باید نظرات نمایندگان اصناف لحاظ شود تا نتیجه مطلوبتری را به دنبال داشته باشد.

ابزار و یراق

به گزارش اخبار رسمی  به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف، بهروز حصاری رئیس اتحادیه ابزار و یراق کرج  با اشاره به اجرای مصوبه ادغام یادآور شد: به طور کلی زمانی که یک طرح تصویب می شود، قطعا فکر و عقیده ای به دنبال آن بوده که در مصوبه ادغام اتحادیه های همگن و مشابه نیز حتما این فکر و اندیشه وجود داشته است.

وی ادامه داد: تنها نکته ای که وجود دارد این است که اجرای این طرح به کمیسیون های نظارت واگذار شده و هیچ گونه نقشی برای اصناف قایل نشده اند که این نکته قابل تامل است.

حصاری تصریح کرد: اجرای طرح مذکور از صفر تا صد به کمیسیون های عالی نظارت سپرده شده  و هیچ گونه نقشی برای اتاق های اصناف دیده نشده است؛ در حالی که اتاق های اصناف اشراف بیشتری به این مساله دارند و می توانند نظرات کارشناسی ارائه دهند.

وی گفت: تجمیع اتحادیه‌ها می‌تواند انرژیِ مضاعفی برای اتحادیه‌ها به همراه داشته باشد و توان کاری آنها را افزایش دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی