اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043068305586

با هدف شناسایی استعداد ها برگزار می شود

سومین دوره رقابت های آزاد در رشته تپانچه

کد: 1395043068305586

http://goo.gl/Bl0qPW

، تهران , (اخبار رسمی): سومین دوره مسابقات آزاد تیراندازی در رشته تپانچه به میزبانی فدراسیون تیراندازی و با حضور 28 استان برگزار می شود.

سومین دوره رقابتهای آزاد در رشته تپانچه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این مرحله از رقابتها، به منظور فراهم ساختن فرصتی مناسب برای حضور علاقمندان به رشته تیراندازی و همچنین شناسایی استعداد ها در نظر گرفته شده است که  با حضور 260  ورزشکار از 28 استان سراسر کشور در رشته تپانچه بادی و تپانچه 50 متر آزاد در محل سالن های فدراسیون تیراندازی واقع در مجموعه ورزشی آزاد برگزار می شود.

در همین چارچوب در دو روز پنج شنبه 31 تیرماه و جمعه 1 مرداد ماه،  17 ورزشکار در تپانچه 50 متر آزاد مردان، 129 ورزشکار در تپانچه بادی مردان و 113 ورزشکار در تپانپه بادی بانوان پا به رقابت می گذارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران

تبادل دانش و اطلاعات در بخش ورزشهای تیراندازی و تیروکمان گام موثری در راه رسیدن به اهداف واقعی در این رشته های ورزشی است . امیدواریم با کمک و یاری شما اعضای محترم خانواده تیراندازی (مربیان، داوران ، ورزشکاران و دوستداران این رشته های ورزشی ) بتوانیم در انتقال دانش و تجربیات خود و دریافت گزارشات خبری از رویدادهای علمی ومسابقاتی از طرف شما بعنوان یک منبع خبری از باشگاهها و شهر و استان خود به پویایی و گسترش این ورزشها کمک نماییم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش