اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050470485517

رئیس اتحادیه نان های فانتزی:

رسته های صنفی به جای خود بازگردند

کد: 1395050470485517

http://goo.gl/57xbso

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اتحادیه نان های فانتزی گفت: ادغام به تداخل و درگیری های صنفی خاتمه می دهد ضمن آنکه به اتحادیه هایی که فاقد توان مالی هستند، کمک می شود.

نان فانتزی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، محمد جواد کرمی رئیس اتحادیه نان های فانتزی (حجیم و نیمه حجیم) درباره ادغام اتحادیه های همگن اظهار داشت: نان کره ای، سوخاری، دونات و پیراشکی هیچ گونه ارتباطی به اتحادیه قنادان ندارند.

 وی افزود: اتحادیه نان های فانتزی در سال 1380 با اتحادیه نانوایان یکی بود اما به سبب مغایرت در نوع و شرایط تولید و لوایح دولت و مجلس مبنی بر توسعه نان های حجیم و فانتزی، این اتحادیه مستقل شد.

رئیس اتحادیه نان های فانتزی در عین حال در مورد ادغام اتحادیه نان فانتزی و نان سنتی گفت: اولا هیچ گونه تداخل صنفی بین اتحادیه های نان های فانتزی و نان سنتی وجود ندارد ضمن اینکه شرایط تولید و پخت نان های فانتزی و سنتی با یکدیگر متفاوت است و ارتباطی با هم ندارند.

وی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی باید رسته های صنفی هر اتحادیه به خودش بازگردد، گفت: هم اینک بخشی از رسته های صنفی ما همچون نان سوخاری، نان پیراشکی و نان کره ای زیر مجموعه ی اتحادیه قنادان هستند که باید مورد بازنگری قرار گیرد و این رسته های صنفی به سر جای خودش برگردد. 

کرمی در عین حال گفت: اتحادیه نان فانتزی دارای 635 عضو  است و از نظر مالی نیز مشکلی ندارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی