کد: 1395051073425517

برگزاری پنجمین نمایشگاه چرم در تهران

کد: 1395051073425517

https://goo.gl/lyyCa5

، تهران , (اخبار رسمی): پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چرم، کیف ، کفش و صنایع وابسته ( mpex ) با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در آذرماه سال جاری برگزار می شود.

برگزاری پنجمین نمایشگاه چرم در تهران

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، رسول شجری رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز تهران با اشاره به برپایی این نمایشگاه اظهار کرد: در این نمایشگاه لوازم چرم مصنوعی و طبیعی ، کفاشان ماشینی ، سراجان، انجمن های چرم و کفش حضور دارند و جدیدترین محصولات خود را از 13 آذر ماه 95 به مدت 4 روز  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران عرضه خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 40 شرکت مختلف تولیدی کیف و کفش چرم از کشورهای ترکیه ، چین و ایتالیا حضور خواهند داشت، گفت: اجازه ورود محصول نهایی به شرکت های خارجی را در نمایشگاه نداده ایم و تنها این شرکت ها مواد اولیه و ماشین آلات به روز خود را برای رشد و توسعه  صنعت کفش به نمایش می‌گذارند .

شجری با اینکه به دنبال احیای صنعت کفش و چرم در کشور هستیم ، اظهارکرد: برای رسیدن به این مهم تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا صنعت ما نیز همگام با پیشرفت های روز دنیا حرکت کند که در این زمینه نیاز به همراهی دولت داریم چون در شرایطی که  بازار این صنف با رکود مواجه است، اگر حمایتی از سوی دولت صورت نگیرد به نتیجه نخواهیم رسید.

وی با بیان اینکه 4 هزار فعال صنفی در صنعت کفش تهران فعالیت می‌کنند، افزود: در 10 سال گذشته برای رشد و شکوفایی صنعت کفش برنامه‌های زیادی انجام گرفته و این رشته در دانشگاه نهادینه شده است؛ لذا امید موفقیت های بیشتر را در آینده داریم.

وی با ابراز رضایت در خصوص ادغام اتحادیه های همگن گفت: این مساله در صنعت کفش باعث پیشرفت و رونق کار خواهد شد ضمن اینکه موازی کاری از بین خواهد رفت و انرژی ها صرف بهتر کردن فعالیت ها می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.