اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051376405431

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت :

موانع تولید رفع می شود

کد: 1395051376405431

http://goo.gl/7NAzmZ

، تهران , (اخبار رسمی): معاون توسعه مدیریت ،‌منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: رویکرد دولت حمایت از تولید است.

موانع تولید رفع می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت « محمدرضا فیاض» در دیدار با استاندار سمنان به میزبانی دفتر وی، ضمن اشاره به ضرورت حمایت از تولید با بهره گیری از کمیته های رفع موانع تولید در استان ها به مثابه یکی از سیاست های مهم دولت یازدهم، ابراز داشت: دولت به دنبال رواج و رونق تولیدات ملی است.
وی افزود: تولید از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که معتقدیم می تواند یکی از ارکان مقابله با رکود باشد لذا دولت تلاش کرده تا با اتخاذ تدابیری، بخش صنعت و معدن را در کشور به پویایی برساند.
تسهیلات رفع موانع تولید پرداخت می شود
معاون توسعه مدیریت، منابع  و امور استان های وزارت صنعت، با بیان اینکه ما معتقدیم با اتخاذ سیاست های حمایتی از تولید می توانیم تولید در استان‌ها را رونق دهیم، گفت: اختصاص تسهیلات رونق تولید یکی از مواردی است که در کارگروه های رفع موانع تولید مورد بررسی قرار می گیرد و دولت می‌کوشد تا مشکلات نقدینگی واحدهای تولیدی را از این طریق برطرف سازد.
فیاض با بیان اینکه بر طبق گزارش های ارائه شده، جلسات کارگروه رفع موانع تولید در استان سمنان به خوبی و مستمر برگزار می شود، ابراز داشت: این استان دارای قابلیت‌های صنعتی و معدنی قابل توجهی است که باید نگاه ویژه ای به این دیار داشت.
وی افزود: مشکلات واحدهای تولیدی این استان با همکاری مشترک دستگاه‌های ذی‌ربط باید برطرف شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید