اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051778905431

با رأی نمایندگان ملت

ناظران مجلس در شوراهای عالی انتخاب شدند

کد: 1395051778905431

http://goo.gl/KPxHxg

، تهران , (اخبار رسمی): نمایندگان مجلس «همایون هاشمی» و «احمد حمزه» را به عنوان ناظران پارلمان در شورایعالی سلامت و امنیت غذایی انتخاب کردند.

ناظران مجلس در شوراهای عالی انتخاب شدند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، ناظران مجلس در شورایعالی سلامت و امنیت غذایی را انتخاب کردند.
بر این اساس، همایون هاشمی با کسب 161 رأی و احمد حمزه با کسب 128 رأی از مجموع 173 آرای مأخوذه به عنوان ناظران پارلمان در این شورا برگزیده شدند
فولادگر» و «عزیزی» ناظران مجلس در شورایعالی استاندارد شدند
«حمیدرضا فولادگر» و «محمد عزیزی» به عنوان ناظران مجلس شورای اسلامی در شورایعالی استاندارد برگزیده شدند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران مجلس در شورایعالی استاندارد را انتخاب کردند.
بر این اساس، حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان با کسب 152 رأی و محمد عزیزی نماینده ابهر و خرمدره با کسب 133 رأی از به عنوان ناظران مجلس در در شورایعالی استاندارد برگزیده شدند.
همچنین فریدون احمدی و محمدرضا نجفی نیز از سوی کمیسیون صنایع برای عضویت به عنوان ناظر در این شورا به صحن علنی مجلس معرفی شده بودند که هر دو قبل از آغاز رأی‌گیری، انصراف دادند
«حسین‌زاده‌بحرینی» و «محمود بهمنی» ناظران مجلس در شورایعالی بورس و اوراق بهادار شدند
«محمدحسین حسین‌زاده‌بحرینی» و «محمود بهمنی» با رأی نمایندگان ملت به عنوان ناظران مجلس در شورایعالی بورس و اوراق بهادار انتخاب شدند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، ناظران مجلس در شورایعالی بورس و اوراق بهادار را انتخاب کردند.
بر این اساس، محمدحسین حسین‌زاده‌بحرینی نماینده مشهد با کسب 123 رأی و محمود بهمنی نماینده ساوجبلاغ با کسب 104 رأی به عنوان ناظران پارلمان در این شورا برگزیده شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید