اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052586540037

عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران تشریح کرد

هدایت تسهیلات به سمت بخش‌های تولیدی

کد: 1395052586540037

http://goo.gl/FSZVMF

، تهران , (اخبار رسمی): هدف اصلی بانک‌ها، هدایت تسهیلات به سمت بخش‌های تولیدی برای تأمین سرمایه در گردش آنها به ویژه صنایع کوچک و متوسط در جهت حمایت همه‌جانبه از تولیدات داخلی است.

تولید

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از پست بانک، صباغی  عضو هیأت مدیره این بانک در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به بانک ‌محوربودن اقتصاد کشورمان گفت: عمده تسهیلات پرداخت شده توسط این بانک در جهت کمک به تولید، حمایت از کسب و کارهای کوچک و اشتغال‌زائی درسطح کشور است.

وی افزود: تعیین پست بانک ایران به عنوان بانک عامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تغییر راهبرد و ماهیت فعالیت‌های این بانک به بانک توسعه‌ای - تخصصی حوزه ICT و خرده بانکداری حوزه روستائی ظرفیت‌های ویژه‌ای است که باید در راستای برنامه‌های دولت برای توسعه روستاها بهره کافی از آن را ببریم.

صباغی با اشاره به تفاهم‌نامه منعقده بین پست‌بانک و شرکت مخابرات ایران اظهارداشت: در این زمینه ارائه خدمات متنوع بانکی در مراکز مخابرات روستائی بیش از گذشته امکان‌پذیر شده که این مهم قطعاً مشکلات گذشته را مرتفع خواهد کرد.

همچنین در این جلسه داود کریمی مداب مدیر شعب پست‌بانک استان با اشاره به تأثیر جذب منابع ارزان‌قیمت بر حذف و خروج از رکورد اقتصادی، به ارائه گزارش عملکرد و رشد شاخص‌های استان پرداخت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بانک ایران

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات محترم وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بانک، بیمه و سرمایه