اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395052586555359

سرپرست بانک دی تشریح کرد

توسعه بانکداری الکترونیک،الزام سیستم بانکی

کد: 1395052586555359

http://goo.gl/CXKOPE

، تهران , (اخبار رسمی): عاطفی‌فر گفت: نقش IT و فناوری اطلاعات در پیشبرد اهداف سازمان و توسعه بانکداری الکترونیک بسیار مهم و حیاتی است و جایگاه پر اهمیتی دارد.

بانکداری الکترونیک

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک دی علی‌رضا عاطفی‌فر سرپرست بانک دی در بازدید از مرکز داده بانک (Data center) توسعه بانکداری الکترونیک را نه تنها نیاز بلکه الزام روز سیستم بانکی دانست و برانطباق فن‌آوری‌های نوین بر نیاز مشتریان تاکید کرد.

عاطفی‌فر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز داده و دیدار با کارکنان معاونت فن‌آوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون اقدامات شایسته‌ای در حوزه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در بانک دی انجام شده و وظیفه همه ماست که ضمن مراقبت از سرمایه‌ها در توسعه و بکارگیری آنها کوشا باشیم.

وی گسترش بانکداری الکترونیک در جهت عمل به اقتصاد مقاومتی را از جمله اقدامات جدی در بانک دی عنوان کرد و گفت: بانکداری الکترونیک و بهره‌گیری از ابزارهای نوین به سرعت در بین مشتریان بانکی در حال افزایش است و همین امر بانک‌ها را مجاب می‌کند در این زمینه علاوه بر سرمایه‌گذاری نسبت به توسعه فن‌آوری‌ها کوشش بیشتری کنند.

عاطفی‌فر با تقدیر از کارکنان بانک دی به ویژه کارشناسان IT ادامه داد: لذت معنوی خدمت صادقانه شایسته کارکنانی است که شبانه‌روزی در خدمت سازمان هستند، خوشبختانه این رفتار اکنون در بخش‌های مختلف بانک دی مشاهده می‌شود و امیدواریم تمام توان و همت کارکنان همواره در مسیر پیشبرد برنامه‌ها و استراتژهای سازمان باشد.

سرپرست بانک دی تصریح کرد: با توجه به تخصص‌های مختلف و متنوعی که اکنون کارشناسان بانک دی دارند، نخبگان it در بانک دی با تشکیل یک "اتاق فکر" ضمن بررسی نرم‌افزارها و سامانه‌های موجود در زمینه بانکداری الکترونیک متناسب با نیازهای مشتریان ایده‌های جدید را اجرایی کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک دی

بانک دی در راستای تحقق اهداف خود، به انجام کلیه عملیات مجاز پولی، مالی و بانکی (ریالی و ارزی) در چارچوب قوانین و مقرارت جاری کشور و قانون عملیات بانکی بدون ربا در حوزه جغرافیایی مورد عمل خود، اقدام خواهد کرد. واژه دی در ایران باستان به معنای آفریدن، ساختن و بخشودن است و دادار در فارسی از همین ریشه گرفته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه