کد: 13950608105365431

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد

افتتاح شرکت فراوری فروکتوز ناب البرز

کد: 13950608105365431

http://goo.gl/uXW4kD

، تهران ، (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر یک روزه خود به استان البرز شرکت فراوری فروکتوز ناب البرز در شهرک صنعتی نظر آباد را افتتاح کرد.

افتتاح شرکت فراوری فروکتوز ناب البرز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت ، این واحد تولیدی با اعتبار ارزی 30.2 میلیون یورو و اعتبار ریالی یک هزار و 500  میلیارد ریال ایجاد شد که ظرفیت سالانه  205 هزار تن محصولات مختلف را دارد.

شربت فروکتوز، نشاسته، ذرت، گلوتن، گلوکز و قند مورد در صنایع غذایی و دارویی عمده محصولات تولیدی این واحد است که با افتتاح آن برای 252 نفر شغل ایجاد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.