کد: 13950609105985586

هفته اول و دوم لیگ برتر و دسته یک پنج شنبه و جمعه برگزار می شود

شلیک مردان تیرانداز به سیبل ها

کد: 13950609105985586

http://goo.gl/oRngKF

، تهران ، (اخبار رسمی): مردان تیرانداز با با قرار گرفتن در جوخه آتش به سیبل های هفته اول و دوم لیگ برتر و دسته یک شلیک می کنند.

شلیک مردان تیرانداز به سیبل ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دهمین دوره لیگ برتر تیراندازی به میزبانی نیروی زمینی ارتش دنبال می شود که 7 تیم، نیروی زمینی ارتش، هیئت سمنان، شرکت ملی حفاری، پاس ناجا، زمزم ایران، هیئت کرمان و مقاومت  در روز های پنج شنبه و جمعه 10 و 11 شهریور ماه پا به جوخه آتش می گذارند.
گفتنی است در لیگ برتر مردان 48 ورزشکار در 14 هفته تا پایان سال پا به رقابت می گذارند ضمن اینکه در این هفته روز پنج شنبه تیم مقاومت و روز جمعه هیئت کرمان در استراحت به سر می برد.
همزمان با برگزاری لیگ برتر تیراندازی، رقابتهای دسته یک مردان نیز روز جمعه با حضور 8 تیم هیئت بوشهر، پاس جوان، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، دانشگاه تهران، هیئت هرمزگان، هیئت کرمانشاه ، نظام مهندسی قم و اداره کل آموزش پرورش آذربایجان غربی و با حضور 64 ورزشکار برگزار می شود.
این مسابقات نیز تا پایان سال در 7 هفته برگزار می شود که میزبان این هفته از رقابتها را  هیئت بوشهر بر عهده دارد.
محل برگزاری این مسابقات سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی می باشد که در لیگ برتر مردان با برگزاری فینال در هر رشته به پایان می رسد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران

تبادل دانش و اطلاعات در بخش ورزشهای تیراندازی و تیروکمان گام موثری در راه رسیدن به اهداف واقعی در این رشته های ورزشی است . امیدواریم با کمک و یاری شما اعضای محترم خانواده تیراندازی (مربیان، داوران ، ورزشکاران و دوستداران این رشته های ورزشی ) بتوانیم در انتقال دانش و تجربیات خود و دریافت گزارشات خبری از رویدادهای علمی ومسابقاتی از طرف شما بعنوان یک منبع خبری از باشگاهها و شهر و استان خود به پویایی و گسترش این ورزشها کمک نماییم

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.