اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950609107005641

تمبرگرامیداشت هفته دولت رونمایی شد

کد: 13950609107005641

http://goo.gl/AEckgT

، تهران , (اخبار رسمی): تمبر "گرامیداشت هفته دولت" در سالروز شهادت اسوه های ایمان و فداکاری شهیدان رجایی و باهنر توسط ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در اراک رونمایی شد.

تمبرگرامیداشت هفته دولت رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست ، روز گذشته هشتم شهریورماه همزمان با برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهادت شهیدان سرفراز دولت رجایی و باهنر، با حضور دکتر ستاری معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهور ،آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک، زمانی قمی استاندار استان مرکزی، چراغی مدیرکل پست و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از تمبر این مراسم رونمایی شد.

براساس این گزارش تمبر "گرامیداشت هفته دولت" از سوی معاون رییس جمهور ممهور شد.همچنین سایر حاضرین به رسم یادبود بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.

تمبر یاد شده  با همکاری اداره کل پست استان مرکزی چاپ و منتشرشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]