اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950610108665614

در دانشگاه جامع علمی – کاربردی منطقه آزاد چابهارآغاز شد

ثبت نام برای پذیرش دانشجو بدون کنکور

کد: 13950610108665614

http://goo.gl/oS6MLk

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: ثبت نام برای پذیرش دانشجو بدون کنکور برای مقطع کاردانی این دانشگاه از 7 شهریور ماه آغاز و تا 13 شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

ثبت نام برای پذیرش دانشجو بدون کنکور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار  ازیربلوچ با اعلام مطلب اضافه کرد: پذیرش دانشجو برای ترم مهرماه در 9 رشته ی مقطع کاردانی فنی و حرفه ای شامل: کامپیوتر- سیستم های کامپیوتری، معماری و شهرسازی، شیمی آزمایشگاهی، سرپرستی مجتمع های تجاری، خدمات بندری، امور گمرکی، حسابرسی و روابط عمومی هستند.

 بلوچ اظهار داشت: پذیرش دانشجو برای ترم بهمن ماه در مقطع کاردانی در 5 رشته ی فنی و حرفه ای شامل: ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT ) ، برنامه سازی کامپیوتری، معماری روستایی، بازاریابی و حسابداری مالی می باشند.

وی خاطرنشان ساخت: ثبت نام و پذیرش دانشجو از طریق درگاه سازمان سنجش قسمت جامع علمی – کاربردی به آدرس: www.sanjesh.org صورت می پذیرد.

شایان ذکر است این مرکز با حدود 2 هزار دانشجو در 19 رشته ی مختلف از سال 1387 در منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار آغاز به کار کرده است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد چابهار

منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار، یکی از مناطق آزاد هفت گانه کشور است که در راستای اهداف اقتصادی کشور ، بیش از دو دهه است که درمجاورت شهرستان چابهار و در حاشیه دریای عمان تاسیس شده است . با توجه به تعریف مناطق آزاد و علل ایجابی آن ، سازمان منطقه آزاد چابهار تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته تا نقش شایسته ای در حد توان و امکان برای توسعه و رشد اقتصاد ملی و منطقه ای ایفا کند. در آستانه اقتصاد و تجارت هزاره سوم ، اکنون منطقه آزاد چابهار زیرساختهای لازم برای تبدیل شدن به یک منطقه آزاد پویا را درحد قابل قبولی فراهم کرده است. این منطقه نه تنها در اقتصاد ملی نقش موثر داشته بلکه در منطقه محروم بلوچستان نقطه اتکاء مهم و اساسی مردم و روزنه اصلی امید به زندگی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش