به میزبانی هیئت بوشهر

برترین های لیک دسته تیراندازی اعلام شد

کد: 13950613110605586

http://goo.gl/eP7YHt

، تهران ، (اخبار رسمی): رقابتهای لیگ دسته یک تیراندازی امروز به میزبانی هیئت بوشهر در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

برترین های لیک دسته تیراندازی اعلام شد

 به گزارش  اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، رقابتهای لیگ دسته تیراندازی مردان در قالب 8 تیم و به میزبانی هیئت بوشهر امروز در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.
در این میان، در رشته تفنگ بادی تیم های نظام مهندسی ساختمان قم، هیئت کرمانشاه، هیئت هرمزگان و دانشگاه تهران توانستند با شکست حریفان خود پیروز میدان باشند.
همچنین در تپانچه بادی نیز، تیم های نظام مهندسی ساختمان قم، هیئت کرمانشاه، پاس جوان و دانشگاه تهران به عناوین برتر رسیدند.
در انفرادی تفتگ بادی، مجید نامداری با امتیاز 615٫3 از دانشگاه تهران در مکان اول، علی کاظمی با امتیاز 608٫8 از هیئت قم در مکان دوم و و شهریار داوری نژاد با امتیاز 608٫7 از هیئت هرمزگان در مکان سوم ایستادند.
در انفرادی تپانچه بادی نیز، حمید مستوفی با امتیاز 569 از هیئت کرمانشاه در جایگاه اول ، مهدی بارانی با امتیاز 566 از هیئت بوشهر در جایگاه دوم و عباس حسنی ب

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران

تبادل دانش و اطلاعات در بخش ورزشهای تیراندازی و تیروکمان گام موثری در راه رسیدن به اهداف واقعی در این رشته های ورزشی است . امیدواریم با کمک و یاری شما اعضای محترم خانواده تیراندازی (مربیان، داوران ، ورزشکاران و دوستداران این رشته های ورزشی ) بتوانیم در انتقال دانش و تجربیات خود و دریافت گزارشات خبری از رویدادهای علمی ومسابقاتی از طرف شما بعنوان یک منبع خبری از باشگاهها و شهر و استان خود به پویایی و گسترش این ورزشها کمک نماییم

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.