اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111395641

تمبر مدال آوران المپیک 2016 ریو رونمایی شد

کد: 13950613111395641

http://goo.gl/aQX5WO

، تهران , (اخبار رسمی): تمبر قهرمانان و مدال آوران المپیک 2016 ریو با حضور وزیر ورزش و جوانان در مازندران رونمایی شد.

تمبر مدال آوران المپیک 2016 ریو رونمایی شد

به ‌‌گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط‌‌‌ عمومی شرکت ملی پست ، تمبر قهرمانان و مدال آوران المپیک 2016 ریو با حضور گودرزی وزیر ورزش و جوانان، ربیع فلاح استاندار استان مازندران ،سیدعلی ادیانی و رضیان نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهرستان های قائم شهر، سوادکوه شمالی و جویبار، آیت الله معلمی نماینده خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر، حسین زادگان مدیرکل تربیت بدنی استان مازندران،بذرافشان رییس اداره پست و جمعی از مسئولین شهرستان جویبار، از تمبر این مراسم در سالن کشتی حاجی زاده رونمایی شد .

تمبر قهرمانان و مدال آوران المپیک 2016 ریو  که منقش به تصاویر کمیل قاسمی، رضا یزدانی و حسن یزدانی می باشد توسط گودرزی ممهور شد.
براساس این گزارش همچنین شخصیت‌‌های حاضر در این مراسم به رسم یادبود بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.
تمبر قهرمانان و مدال آوران المپیک 2016 ریو با همکاری اداره کل پست مازندران چاپ و منتشر شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]