اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950613111545431

حمایت صحا از شرکت‌های حاضر درجیتکس 2016

کد: 13950613111545431

http://goo.gl/jHdWtr

، تهران , (اخبار رسمی): صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک از شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک برای حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس(GITEX) 2016 حمایت می‌کند.

حمایت صحا از شرکت‌های حاضر درجیتکس 2016

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، رییس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در این باره گفت: این حمایت با هدف توسعه بازار و فراهم سازی زمینه های صادرات محصولات ایرانی انجام می شود و بر اساس آن شرکتهای حوزه الکترونیک برای حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در این نمایشگاه از تسهیلات ارزان قیمت صحا با نرخ کمتر از 10 درصد بهرهمند می شوند.
علی وحدت افزود: پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس 2016 به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان نرم افزار برپا خواهد شد.
گفتنی است، نمایشگاه جی تکس 2016 به عنوان یکی از بزرگترین جشنواره‌های کامپیوتر و ICT در خاورمیانه  ، 25 تا 29 مهرماه امسال در دبی برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش