کد: 13950614113095431

انتصاب رییس هیات مدیره شرکت چاپ نشر بازرگانی

کد: 13950614113095431

http://goo.gl/Oyh8K5

، تهران ، (اخبار رسمی): طی حکمی از سوی محمدرضا رضوی رییس موسسه مطالعات و پژهش های بازرگانی ، احمد مظفر به عنوان رئیس هیات مدیره شرکت چاپ و نشر بازرگانی منصوب گردید.

انتصاب رییس هیات مدیره شرکت چاپ نشر بازرگانی

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، احمد مظفر پیش از این مدیرکلی در حوزه های اداری و برنامه بودجه وزارت صنعت-معدن و تجارت و همچنین تصدی پست معاونت مالی و اداری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران را بر عهده داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.