کد: 13950614113306024

یوزپلنگ ایرانی در برنامه «طبیعت 360 درجه»

کد: 13950614113306024

http://goo.gl/dQGPBP

، تهران ، (اخبار رسمی): به مناسبت روز ملی یوزپلنگ ایرانی «طبیعت 360 درجه» موضوع این هفته برنامه خود را به این گونه منحصر به فرد حیات وحش ایران اختصاص داده است.

یوزپلنگ ایرانی در برنامه «طبیعت 360 درجه»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شبکه دو، هومن جوکار، مدیر پروژه ملی یوزپلنگ ایرانی مهمان این برنامه است تا با بیان توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت یوزپلنگ ایرانی درباره چالش هایی که این گونه نادر حیات وحش برای بقا با آن روبروست و روند حفاظتی از این گربه تیزپا با پرهام دیباج به گفت و گو بپردازد.

گفت و گو با بهمن نجفی، محیط بان بازنشسته، گزارش هایی از یوزپلنگ ایرانی،کویر و موشن گرافیک هایی با موضوع استفاده از دوچرخه به جای خودرو در کنار پخش عکس ها و فیلم های مردمی در بخش همیاران طبیعت و خبرخوانی از دیگر بخش های این برنامه محیط زیستی خواهند بود.

«طبیعت 360 درجه» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که به تهیه کنندگی پرهام دیباج یکشنبه هرهفته بعد از گفت و گوی ویژه خبری از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن سه شنبه ساعت 45 دقیقه بامداد خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.