اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950614113535641

پست زنجان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی

کد: 13950614113535641

http://goo.gl/Gc5aUt

، تهران , (اخبار رسمی): اداره کل پست استان زنجان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی استان معرفی شد.

پست زنجان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، اداره کل پست زنجان در بین واحدها و دستگاه‌های اجرایی استان به عنوان دستگاه‌ برگزیده شناخته و معرفی شد.

بر اساس این گزارش در ارزیابی عملکرد سال 1395دستگاه‌های اجرایی استان زنجان مربوط به جشنواره شهید رجایی که به مناسبت هفته دولت از سوی استانداری برگزار شد، پست استان توانست عنوان دستگاه برگزیده در محور  "تکریم ارباب رجوع" را به خود اختصاص دهد.
در همین راستا لوح تقدیری از سوی درویش امیری استاندار به سبحانی مدیرکل پست استان اعطا و از زحمات ارزشمند و صادقانه مدیران و کارکنان مجموعه تقدیر گردید.
خاطرنشان می سازد جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف همه ساله هم زمان با هفته دولت برگزار می‌شود.
روابط  عمومی شرکت پست کسب این موفقیت افتخارآمیز را به مدیرکل و تمامی همکاران پست زنجان تبریک عرض نموده و آرزوی کسب موفقیت های بزرگتر را برای این تلاشگران دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات، تنظیم و اعمال سیاست ها و راهبردهای کلان در زمینه برنامه ریزی، تاسیس، تجهیز و توسعه واحدهای پستی و گسترش خدمات پستی به سراسر کشور، در راستای انطباق با روزآمدترین پیشرفت های فناوری ارتباطات ،تحت نظارت و وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال 1366 در قالب شرکت دولتی تاسیس و فعالیت آ ن رسماً در سال 1367 آغاز شد. با نظر به تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، گسترش خصوصی سازی، توسعه رقابت پذیری وآزادسازی فعالیت های پستی، درسال 1387 فرایند واگذاری این شرکت به تصویب هیات محترم وزیران رسید. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از بیش از 16 هزار نیروی انسانی، 29 هزار نقطه تماس، 5000 مسیرمبادله پستی وجابجایی روزانه بیش از سه میلیون مرسوله ،به عنوان سازمانی پویا و کارآمد با تجربه ای طولانی و شناخت دقیق از نیازهای روز افزون و رو به تحول مشتریان، با اجرای برنامه جامع و زیربنایی،موفق شده است همپای جامعه جهانی پستی ، خدمات گوناگون پستی را با استفاده از آخرین تحولات عرصه فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات به مشتریان ارائه دهد. نگاهی گذرا به توفیقات ودستاوردهای شرکت پست در سطح ملی و بین المللی از جمله رشد شاخص های پستی، اصلاح ساختار شبکه، عرضه خدمات مناسب، توسعه ارتباطات الکترونیکی پستی و حضور موثر در مجامع جهانی پستی، گواهی روشن بر توانمندی و کارایی شبکه عظیم پستی کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]