اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620120075431

نگین سفال سلماس افتتاح شد

کد: 13950620120075431

http://goo.gl/WndH0t

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن وتجارت با حضور درشهرک صنعتی شهرستان سلماس واحد تولیدی نگین سفال سلماس تولید کننده آجرهای سفالی را افتتاح کرد.

نگین سفال سلماس افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت؛ واحد تولیدی نگین سفال سلماس  با سرمایه گذاری بیش از 29 میلیارد ریالی ساخته شد و با راه اندازی آن برای 27 نفر شغل ایجاد شد.

هم چنین نعمت زاده از واحد تولیدی آتار درب تولید کننده درب های صنعتی و ضد سرقت بازدید کرد.

این واحد تولیدی با سرمایه گذاری بیش از 60 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 80 نفر با ظرفیت اسمی 3 هزارو 671 تن ومیانگین تولید 3 هزارو 500 تن فعالیت می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید