اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620120085431

با حضور نعمت زاده در ارومیه انجام شد

افتتاح فاز دوم شرکت مارال صنعت جاوید

کد: 13950620120085431

http://goo.gl/bVPHgQ

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، واحد تولیدی محور سازان چی چست در قالب فاز دوم شرکت مارال صنعت جاوید افتتاح شد.

افتتاح فاز دوم شرکت مارال صنعت جاوید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، نعمت زاده وزیر صنعت، در مراسم افتتاح این واحد صنعتی به موقعیت ویژه جغرافیایی کشورمان در منطقه و قرار گرفتن در دروازه شرق و غرب و شمال و جنوب اشاره و تصریح کرد: همسایگی با چند کشور استان آذربایجان غربی را در موقعیت ویژه ای برای گسترش صنعت حمل و نقل قرار داده است.

وی با قدردانی از تلاش های انجام شده برای راه اندازی و ساخت این واحد تولیدی گفت: بیشتر قطعات مورد نیاز این شرکت توسط متخصصان این واحد تولید می شود و در حال حاضر بیش از 200 نفر در این شرکت مشغول به کار هستند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید