اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950620120516186

درسمینار تغییر در کسب و کار ارایه شد

چشم انداز از نگاه یک کارآفرین

کد: 13950620120516186

http://goo.gl/bTszjG

، تهران , (اخبار رسمی): هجدهم شهریور ماه هتل آسمان اصفهان شاهد برگزاری سمینار تغییر در کسب و کار بود که با هدف افزایش سطح کیفی کسب و کارها به شیوه های نوین و علمی برپا شد

سخنرانی شاهین فاطمی در سمینار تغییر در کسب و کار

به گزارش روابط عمومی درسا، این سمینار که توسط مرکز آموزش به سبک شیوه های نوین تدارک دیده شده بود با هدف افزایش سطح کیفی کسب و کارها به شیوه های نوین و علمی برگزار شد.

در این کنفرانس شاهین فاطمی مدیرعامل شرکت درسا،  در باب توسعه کسب و کار، کار آفرینی به شیوه های نوین و ... سخنرانی کرد. وی در بخشی از سخنرانی خود به تعریف عشقی که تولید کنندگان و صاحبین کسب و کارهای بزرگ را علی رغم داشتن دانش آکادمیک به سوی موفقیت سوق داده است پرداخت و این عشق را چشم انداز نامید.

فاطمی از نگاه خود چشم انداز را توصیف کرد و افزود: مسیر پر تلاطم تجارت و کارآفرینی همچون دریایی ست که گاه آرام و گاه نا آرام است و تنها با یک طناب به آن سوی این دریا می توان وصل شد.

این طناب نه تنها وسیله ای برای بودن در مسیر بلکه امید ادامه دادن است و چشم انداز، همین طنابی است که با وجود تمام نگرانی ها و تلاطم ها با تکیه به آن می توان راه را بدون انحراف گذراند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

درسا

درسا فعالیت خود را از سال 1371 آغاز کرد و با نگاه خلق سبک زندگی فاخر هم اکنون با برندهای "چرم درسا"، "خانه درسا"، "کافه درسا" و جواهرات درسا با همکاری برند سواروسکی فعالیت خود را در سطح بین المللی نیز گسترش داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش