اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950622122535431

به ریاست نعمت زاده انجام شد

برگزاری نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

کد: 13950622122535431

http://goo.gl/IDTRpL

، تهران , (اخبار رسمی): اولین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های تهران و مرکزی به ریاست وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت برگزار شد.

برگزاری نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت، در این نشست  به پیشنهاد مهندس نعمت زاده ، معاونت طرح و برنامه ، معاونت امور صنایع ، معاونت امور معادن ، معاونت توسعه مدیریت ومنابع و امور استانها ، سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ،‌سازمان توسعه تجارت وبازرگانی داخلی به عنوان اعضای این ستاد انتخاب  شدند.

گفتنی است طبق حکم معاون اول رییس جمهور قرار است این ستاد با همکاری تمامی دستگاه های اجرایی ملی و استانی و دبیرخانه ستاد برای تحقق اهداف ، طرح ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی استان های مذکورپیگیری و اقدامات لازم را به عمل آورد.
بر اساس این حکم کلیه دستگاه های اجرایی موظفند هماهنگی و اقدام لازم را با جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های تهران و مرکزی به عمل آورند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید