کد: 13950624125935517

نایب رئیس اول اتاق اصناف ایران:

بازار اشباع شد، نیازی به نمایشگاه فصلی نیست

کد: 13950624125935517

https://goo.gl/Nlr6za

، تهران , (اخبار رسمی): در تهران بازار اشباع و کالاهای مختلف به قیمت خوب عرضه می‌شود بنابراین بنا به تشخیص اتاق اصناف ایران نیازی به برگزاری نمایشگاه فصلی وجود نداشت.

بازار اشباع شد، نیازی به نمایشگاه فصلی نیست

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، جلال‌الدین محمد شکریه نایب رئیس اول اتاق اصناف ایران در مورد دلایل برگزار نشدن نمایشگاه‌های فصلی توسط اتاق اصناف ایران در سال جاری گفت: نمایشگاه‌های فصلی عرضه کالا امسال در تهران برگزار نشد اما در سایر استان‌ها طبق روال سال‌های قبل برگزار شد.

نایب رئیس اول اتاق اصناف ایران افزود: در تهران بازار اشباع و کالاهای مختلف به قیمت خوب عرضه می‌شود بنابراین بنا به تشخیص اتاق اصناف ایران نیازی به برگزاری نمایشگاه فصلی وجود نداشت.

شکریه با اشاره به برگزاری نمایشگاه فصلی توسط شهرداری در تهران گفت: طبق قانون شهرداری اجازه برگزاری این نمایشگاه‌ها را ندارد و اگر اتاق اصناف ایران به این نتیجه می‌رسید که باید امسال این نمایشگاه‌ها را در تهران برگزار کند قطعا چنین اقدامی را انجام می‌داد.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه‌های پاییزه و بهاره بر عهده اصناف است، گفت: در صورت تشخیص برگزاری این نمایشگاه‌ها سازمان‌های صنعت و معدن استان‌ها  برگزاری آن را جدول‌بندی و نهایی می‌کنند و شرکت‌های مجری را برای برگزاری نمایشگاه‌ها انتخاب می‌کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.