اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950624126255615

در طول دهه ولایت برپا می شود

نمایشگاه تولیدات صنایع دستی منطقه آزاد ارس

کد: 13950624126255615

https://goo.gl/mcNA21

، تبریز , (اخبار رسمی): نمایشگاه تولیدات صنایع دستی هنرمندان منطقه ارس در طول دهه ولایت در پارک کوهستان ارس برپا خواهد شد.

نمایشگاه تولیدات صنایع دستی منطقه آزاد ارس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس،مدیر فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه سومین نمایشگاه صنایع دستی ارس در طول سال 95 بوده و در تدارک برپایی نمایشگاه بزرگ برای نوروز 96 هستیم.

ابراهیم نصیری ادامه داد: در کنار نمایشگاه صنایع دستی ورکشاپ های یک روزه در رشته های حکاکی روی فلز و سراجی سنتی با حضور اساتید بنام برگزار خواهد شد.

وی گفت: برپایی نمایشگاه و بازارچه های صنایع دستی فرصت مناسبی  برای بازاریابی و بازارسازی محصولات صنایع دستی است.

وی گفت: در منطقه ارس رشته های مختلف صنایع دستی همچون ورنی بافی، قالی بافی، حکاکی روی فلز، منبت چوب، سراجی سنتی و .. رایج می باشد و هنرمندان در کارگاه های کوچک خانگی مشغول فعالیت هستند.

ابراهیم نصیری گفت: ایجاد بستر مناسب برای عرضه تولیدات هنرمندان صنایع دستی در منطقه ارس یکی از مهمترین مسایل در توسعه فعالیت های این حوزه است که در این خصوص راهکارهای لازم جهت تکمیل چرخه تولید و عرضه صنایع دستی توسط سازمان صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: برپایی نمایشگاه های فصلی، بهره برداری از فضاهای موجود در بناهای تاریخی جهت عرضه و نیز طراحی و احداث مرکز مستقل برای تولید و عرضه محصولات انجام شده و بزودی شاهد نتایج آن خواهیم بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

منطقه آزاد ارس با توانمند سازی و بهره‌گیری از ظرفیت ها، فرصتها و پتانسیل‌های سرزمین اصلی از نقش آفرینان اصلی در شکوفایی و بالندگی کشور در جهت توسعه صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و دستیابی به تکنولوژی های نوین و احراز جایگاه اول اقتصادی کشور در منطقه، و تعمیق امنیت در مرزها بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش