کد: 13950625126745586

درمرحله دوم رقابت های تیراندازی کشور صورت گرفت

آغاز مسابقات با استارت 117 بانوی تیرانداز

کد: 13950625126745586

https://goo.gl/co5dYh

، تهران , (اخبار رسمی): دومین مرحله از رقابتهای تیراندازی قهرمانی کشور در بخش بانوان امروز به میزبانی استان کرمنشاه کار خود آغاز نموده است.

آغاز مسابقات با استارت 117 بانوی تیرانداز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مرحله دوم از بیست و پنجمین دوره رقابتها تیراندازی قهرمانی کشوردر بخش بانوان این بار  به مناسبت گرامیداشت شهدای منا در استان کرمانشاه کار خود را آغاز نموده است.
گفتنی است که  در رشته تفنگ بادی 57 تیرانداز از 16 تیم و در رشته تپانچه بادی 60 تیرانداز از 14 تیم،  امروز در فضایی صمیمانه پا به رقابت می گذارند ضمن اینکه لیلا لمسه چی به عنوان سرداور،  بهمراهی 8 داور دیگر این رقابتها را قضاوت می کند.
یاد آور می شود که  مراسم افتتاحیه این مسابقات نیز امروز ساعت 17 با حضور نایب رییس بانوان فدراسیون تیراندازی و معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و همچنین ریاست هیئت تیراندازی استان در سالن تیراندازی شهدای طهماسبی واقع در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره)  استان کرمانشاه برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران

تبادل دانش و اطلاعات در بخش ورزشهای تیراندازی و تیروکمان گام موثری در راه رسیدن به اهداف واقعی در این رشته های ورزشی است . امیدواریم با کمک و یاری شما اعضای محترم خانواده تیراندازی (مربیان، داوران ، ورزشکاران و دوستداران این رشته های ورزشی ) بتوانیم در انتقال دانش و تجربیات خود و دریافت گزارشات خبری از رویدادهای علمی ومسابقاتی از طرف شما بعنوان یک منبع خبری از باشگاهها و شهر و استان خود به پویایی و گسترش این ورزشها کمک نماییم

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.