کد: 13950627127725517

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی( فلزی و آشپزخانه):

ادغام اتحادیه های صنفی ضرورت دارد

کد: 13950627127725517

https://goo.gl/fDJcd8

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی (فلزی و آشپزخانه) گفت: ادغام اتحادیه های کوچک ضرورت دارد اما ادغام اتحادیه های بزرگ به صلاح نیست.

ادغام اتحادیه های صنفی فاقد بنیه مالی ضرورت دارد

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی اتاق اصناف ایران، فریدون نصیری در مورد مصوبه هیات عالی نظارت برای ادغام اتحادیه های صنفی همگن، فاقد بنیه مالی و حدنصاب اظهار داشت: ادغام اتحادیه های صنفی که از بنیه مالی به قدر کفایت برخوردار نیستند و تعداد اعضای آن ها اندک است، ضرورت دارد اما ادغام اتحادیه های صنفی بزرگ به هیچ وجه توجیه ندارد.

وی افزود: مسئولان قبل از آنکه به موضوع ادغام اتحادیه های صنفی ورود کنند، باید اتحادیه های صنفی را در جریان امور مربوطه بگذارند و از نظرات آنها برای ادغام اتحادیه های صنفی بهره بگیرند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه ضمن اشاره به وجود 1500 عضو در این اتحادیه به این نکته اشاره کرد که اتحادیه ما از بنیه مالی بالایی برخوردار است و در مورد موضوع ادغام اتحادیه ی ما موضوعی مطرح نشده است چون تداخلی با اتحادیه های دیگر نداریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.