اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950629131125797

توقیف اتوبوس حامل پوشاک میلیاردی در یزد

کد: 13950629131125797

https://goo.gl/UvIKzE

، تهران , (اخبار رسمی): ماموران پلیس یزد، اتوبوس حامل کالای قاچاق با بیش از دو هزار و 134 قلم پوشاک خارجی به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال را توقیف کردند.

توقیف اتوبوس حامل پوشاک میلیاردی در یزد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ، سرهنگ حسین رضایی، رئیس پلیس آگاهی استان یزد گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهیدمدنی، یک دستگاه اتوبوس مسافربری ولوو را که از جنوب شرق کشور عازم تهران بود برای بازرسی متوقف کردند.

سرهنگ رضایی افزود: ماموران در بازرسی از این اتوبوس بیش از دو هزار و 134قلم البسه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال کشف کردند.

وی ضمن اشاره به دستگیری چهار تن از مسافران این اتوبوس در رابطه با این محموله قاچاق، تصریح کرد: متهمان به همراه پرونده مربوطه به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان یزد در پایان یادآور شد: مبارزه با کالای قاچاق و مخلان نظام اقتصادی کشور از اولویت های اصلی پلیس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون