اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950703134875517

10 مهر برگزار می شود

مراسم پایانی جشنواره وب و کسب و کار بنگاه ها

کد: 13950703134875517

https://goo.gl/dk9wtE

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مراسم پایانی جشنواره وب و کسب و کار بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری کشور روز 10 مهرماه جاری در محل سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

مراسم پایانی جشنواره وب و کسب و کار بنگاهها

به گزارش اخباررسمی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، کمیل اکبر نژاد مدیر فناوری اطلاعات اتاق اصناف ایران با اعلام این خبر گفت: در این مراسم با اهدای تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی از برگزیدگان این جشنواره تقدیر خواهد شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و به منظور جلب توجه بیشتر مدیران بنگاههای بخش صنعت، معدن و تجارت به مقوله نقش فناوری اطلاعات در توسعه کسب و کار داخلی و بین المللی و خروج از فضای رکود در این مراسم علاوه بر وزیر صنعت، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاه های اجرایی ، خبرگان فضای مجازی و مدیران بنگاههای برتر صنعتی، معدنی و تجاری کشور در این مراسم حضور خواهند داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]