کد: 13950703135865431

در استان گیلان رقم خورد

پرداخت 1.9هزارمیلیاردریال تسهیلات به صنعتی ها

کد: 13950703135865431

https://goo.gl/4WxxkW

، تهران , (اخبار رسمی): نماینده ویژه استاندار گیلان در پنجاه و یکمین جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع تولید، از پرداخت یک هزار و 970 ملیلیارد ریال تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی خبر داد.

پرداخت 1.9هزارمیلیاردریال تسهیلات صنعتی ها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنت معدن و تجارت،  محمدحسین اصغریان با بیان دستاوردهای اجرای قانون رفع موانع تولید در راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و حل مشکلات آنها تصریح کرد: تخصیص سهمیه بهره مندی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط از تسهیلات بانکی، یکی از اثرگذارترین راهکارها در حل مشکلات این واحدها بوده است.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات به 257 واحد تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط در استان خاطر نشان کرد: بخش بزرگی از مشکل نقدینگی واحدهای صنعتی در گیلان با پرداخت تسهیلات بانکی در حال رفع است.

نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید و ارتقاء نظام پولی و مالی گیلان تصریح کرد: تاکنون یک هزار و 288 واحد صنعتی و تولیدی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شده اند.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.