با همکاری فدراسیون تیراندازی برگزارمی شود

دومین دوره مسابقات تیراندازی جام شهدای رسانه

کد: 13950705138155586

https://goo.gl/hM6WMv

، تهران , (اخبار رسمی): دومین دوره مسابقات جام شهدای رسانه در رشته «تیراندازی» 11 مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری فدراسیون تیراندازی و فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

دومین دوره مسابقات تیراندازی جام شهدای رسانه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، همزمان با هفته دفاع مقدس و یابد بود شهیدان عرصه اطلاع رسانی و خبر، دومین دوره مسابقات جام شهدای رسانه در رشته تیراندازی “آقایان و بانوان” با همکاری فدراسیون تیراندازی و فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در محل فدراسیون در روز 11 مهرماه برگزار می شود.
اصحاب رسانه برای حضور در این رقابتها حداکثر تا 8 مهر فرصت ثبت نام دارند ضمن اینکه علاقه مندان برای ثبت نام در این مسابقات می توانند با شماره 22888680 و 09126890830 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران

تبادل دانش و اطلاعات در بخش ورزشهای تیراندازی و تیروکمان گام موثری در راه رسیدن به اهداف واقعی در این رشته های ورزشی است . امیدواریم با کمک و یاری شما اعضای محترم خانواده تیراندازی (مربیان، داوران ، ورزشکاران و دوستداران این رشته های ورزشی ) بتوانیم در انتقال دانش و تجربیات خود و دریافت گزارشات خبری از رویدادهای علمی ومسابقاتی از طرف شما بعنوان یک منبع خبری از باشگاهها و شهر و استان خود به پویایی و گسترش این ورزشها کمک نماییم

منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.