پنج شنبه ها به شبکه 5 می آید

سری جدید مجموعه «هشدار برای کبرا 11»

کد: 13950706140666024

https://goo.gl/14v75C

، تهران , (اخبار رسمی): سری جدید «هشدار برای کبرا 11» روز پنج شنبه هر هفته ساعت 20 برای علاقمندان این مجموعه پخش می شود.

سری جدید مجموعه «هشدار برای کبرا 11»

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مجموعه در ژانر پلیسی – جناحی محصول کشور آلمان سال 2014 است که در8 قسمت 45 دقیقه ای نمایش داده می شود.

بنا بر این گزارش ، در این مجموعه شاهد جلوه های ویژه و صحنه های اکشن جدید و به روز هستیم که متفاوت تر از سری های قبلی این مجموعه است.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: پلیس بزرگراه با جنایت کاران و تبهکاران در جاده ها و  شهر درگیر می شوند و آنها را به دام می اندازند....

سری جدید  مجموعه پلیسی هشدار برای کبرا 11 کاری از واحد تامین برنامه شبکه پنج با مدیردوبلاژی افشین زینوری و ویراستاری علیرضا نیک اندیش است.

مجموعه هشدار برای کبرا 11 پنج شنبه ها هرهفته ساعت 20 پخش و تکرار آن جمعه ها ساعت 20 است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.