اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707141905765

هیات ایرانی برای بازدید اعزام می شود

نمایشگاه مواد غذایی قزاقستان عرصه مذاکرات تجاری

کد: 13950707141905765

https://goo.gl/cPYASE

، تهران , (اخبار رسمی): هیاتی تجاری ایران از تاریخ 11 الی 14 آبان ماه 95 جهت بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی قزاقستان(WorldFood 2016) اعزام می شود.

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی قزاقستان

به گزارش اخباررسمی به نقل از روابط عمومی انجمن صنایع روغنکشی ایران،  موسسه توسعه پایدار هایا هیاتی تجاری را از تاریخ 11 الی 14 آبان ماه 95 جهت بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی قزاقستان(WorldFood 2016)  اعزام می کند.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه توسط شرکت معتبر ITE برگزار می شود و برای ملاقات با مقامات و بازرگانان محلی باید به آلماتی قزاقستان اعزام شد .

با توجه به دوران پسا تحریم و مباحث مربوط به برجام و با در نظر گرفتن پتانسیل بالای همکاری های اقتصادی بین دو کشور ، این بازدید فرصت مناسبی برای گسترش و بساط فعالیت بازرگانان و صنعتکاران فعال در حوزه صنایع غذایی و صنایع وابسته را فراهم می آورد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران

کوشش در جهت استیفای حقوق و خواست‌های مشروع و قانونی اعضا از طریق ایجاد زمینه‌های مساعد به منظور نیل به اهداف انجمن. جمع آوری اطلاعات، بررسی و تحقیق درباره مشکلات، شناخت نیازها و اولویت‌ها. برنامه ریزی برای تأمین نیازهای صنفی، آموزش، توسعه و گسترش فعالیت‌ها. کوشش در ارتقای بهره وری منابع و ظرفیت تولید، انتقال نوآوری تکنولوژیک.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش