اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950711146955615

ارس پایلوت فعالیت دانش بنیان دربین مناطق آزادکشور

کد: 13950711146955615

https://goo.gl/8YyhIk

، تبریز , (اخبار رسمی): مدیر کل تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: میتوان گفت ارس پایلوت فعالیت های دانش بنیان در بین مناطق آزاد کشور است و امیدواریم این مهم به دیگر مناطق آزاد کشور نیز تعمیم یابد.

ارس پایلوت فعالیت دانش بنیان دربین مناطق آزادکشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، البرز محمدی با اشاره به توجه منطقه آزاد ارس به شرکت های دانش بنیان گفت: قابلیت های فناورانه ارس برجسته است و با وجود قابلیت های علمی و تخصصی در این منطقه، امیدواریم شاهد ایجاد و راه انداری نمایشگاه دائمی محصولات دانش بنیان در ارس باشیم.

وی با اشاره به فعالیت 155شرکت تعاونی دانش بنیان در سطح کشور اظهار کرد: شرکت های تعاونی دانش بنیان در دولت تدبیر و امید به صورت منسجم تر و تخصصی تر فعالیت خود را ادامه داده اند و این روند رو به رشد است.

محمدی ادامه داد: در حال حاضر حدود600شرکت فناور در قالب تعاونی در کشور فعالیت می کنند که امیدواریم این شرکت ها نیز بتوانند از مراجع مربوطه عنوان دانش بنیان را کسب کنند.

مدیر کل تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، با تاکید بر ضرورت همکاری شرکت های دانش بنیان همسو با یگدیگر گفت: وزارت تعاون نیز در برنامه های خود از تعاونی های تامین نیاز واحدهای دانش بنیان حمایت می کند.

وی ادامه داد:حمایت از تعاونی های دانشگاهی و دانشجویی از دیگر برنامه های مورد تاکید وزارت تعاون است و شرکت هایی که در جوار دانشگاه ها به صورت تعاونی دانشجویی شکل می گیرند حمایت می شوند.

شایان ذکر است در حاشیه این گردهمایی شرکت های فناور و دانش بنیان در محیطی تخصصی در نمایشگاه ویژه به ارائه توانمندی های خود می پردازند.

گفتنی است در این همایش 85 شرکت دانش بنیان و 65 شرکت فناور حضور دارند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

منطقه آزاد ارس با توانمند سازی و بهره‌گیری از ظرفیت ها، فرصتها و پتانسیل‌های سرزمین اصلی از نقش آفرینان اصلی در شکوفایی و بالندگی کشور در جهت توسعه صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و دستیابی به تکنولوژی های نوین و احراز جایگاه اول اقتصادی کشور در منطقه، و تعمیق امنیت در مرزها بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]