اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950717154115615

مدیر عامل ارس تاکید کرد :

تدوین طرح جامع محوطه سازی کلیسای سنت استپانوس

کد: 13950717154115615

https://goo.gl/X4nuez

، تبریز , (اخبار رسمی): لزوم تدوین طرح جامع محوطه سازی سایت میراث جهانی کلیسای سنت استپانوس مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در آئین افتتاح موزه کلیسای سنت استپانوس گفت : تهیه طرح جامع برای محوطه سازی کلیسای سنت استپانوس لازم است .

تدوین طرح جامع محوطه سازی کلیسای سنت استپانوس

به گزارش اخباررسمی به نقل اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ؛ محسن خادم عرب باغی در این مراسم با اشاره به لزوم سرمایه گذاری در این بنای تاریخی افزود : بعد از تهیه و تدوین طرح جامع محوطه سازی این سایت میراث جهانی ، سازمان منطقه آزاد ارس آمادگی تامین هزینه اجرای آن را دارد 
وی با اشاره به احترام دین مبین اسلام به تمامی ادیان آسمانی ، گفت : سازمان منطقه آزاد ارس ده میلیارد ریال برای مرمت و محوطه سازی کلیسای سنت استپانوس هزینه کرده است و جاده دسترسی این بنای تاریخی تا حد امکان بهسازی و تعریض شده است.
عرب باغی با اشاره به حجم بالای گردشگر بازدید کننده از کلیسا گفت : در نشست های دوجانبه با سفیر جمهوری ارمنستان پیشنهاد اجرای تور های مذهبی از کشور های مختلف به خصوص جمهوری ارمنستان مطرح شد که با استقبال مواجه شد .
مدیر عامل ارس گفت : موزه ها ، نمایشگاه تاریخ یک کشور هستند و توسعه موزه ها در آشنایی ما و نسل های بعدی با تاریخ و فرهنگ نقش به سزایی ایفا می کنند .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

منطقه آزاد ارس با توانمند سازی و بهره‌گیری از ظرفیت ها، فرصتها و پتانسیل‌های سرزمین اصلی از نقش آفرینان اصلی در شکوفایی و بالندگی کشور در جهت توسعه صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و دستیابی به تکنولوژی های نوین و احراز جایگاه اول اقتصادی کشور در منطقه، و تعمیق امنیت در مرزها بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی