اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804169315831

در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی روی داد

اجرای 15پروژه فرآوری معدنی

کد: 13950804169315831

https://goo.gl/Pg6kyh

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت: اکنون 15 پروژه فرآوری مواد معدنی در سطح آزمایشگاهی در این مرکز در حال اجراست.

اجرای 15پروژه فرآوری معدنی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، غلامرضا ملاطاهری در نخستین سمپوزیوم بین المللی فعالان فرآوری مواد معدنی و سومین کارگاه آموزشی بین المللی فرآوری سنگ آهن و فلزات پایه، با بیان این مطلب اظهار داشت: مرکز تحقیقات به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقات فرآوری جهان با ارائه مشاوره و خدمات در زمینه فرآوری مواد معدنی، تجزیه مواد شیمیایی و بومی سازی تجهیزات فنی فعالیت می کند.

وی ادامه داد: از سال 2006 تاکنون 7 هزار نمونه مواد معدنی را بررسی کرده است و با توجه به ظرفیت بالای این مرکز، توانایی ارائه خدمات مختلف در زمینه فرآوری مواد معدنی را دارد.
سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی با اشاره به اینکه امروز مهمترین هدف این مرکز، دسترسی به دانش فرآوری مواد معدنی و ساخت تجهیزات مرتبط است، گفت: علاوه بر فعالیت های جاری، ارتقای دانش استخراج مواد گرانبها و نادر نیز از اهداف ما به شمار می رود.
وی به برخی از دستاوردهای این مرکز اشاره کرد و افزود: برخی از پروژه های مهمی که در مرکز به نتیجه رسیده شامل بومی سازی و ساخت خط تولید شمش آنتیموان (معدن سفیدابه) و واحد سیار خردایش دومرحله ای و جداکننده واسطه سنگین سیکلونی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمیدرو

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران بموجب ماده 6 قانون تاسیس وزارت صنایع و معادن مصوب 1379/10/6 مجلس شورای اسلامی و تبصره ذیل ماده مذکور به منظور بررسی، تهیه و اجرای طرحهای احداث، توسعه، تجهیز و نوسازی صنایع تولیدی متالوژی، استخراج و فرآوری مواد معدنی و اجرای طرحهای اکتشافی تشکیل گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید