اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950810173016383

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری شیراز خبر داد؛

بزرگترین زیرگذر شهر شیراز در دست اجرا است

کد: 13950810173016383

https://goo.gl/DVy072

، شیراز , (اخبار رسمی): بزرگترین زیرگذر شهر شیراز در شمال غربی این شهر به طول دو کیلومتر در حال اجراست .

بزرگترین زیرگذر شهر شیراز در دست اجرا است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری شهرداری شیراز، مرتضی مستمع مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه بزرگترین زیرگذر شهر شیراز در شمال غربی این شهر در حال احداث است، اظهار داشت: طول این زیرگذر دو کیلومتر است که با اتصال به زیرگذر موجود در ورودی شهرک گلستان به 2 هزار و 700 متر افزایش می یابد.

وی با بیان اینکه بر روی این زیرگذر 6پل احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: محور همسطح این پروژه به واحدهای خدماتی مانند مجتمع خلیج فارس و ایستگاه راه‌آهن سرویس دهی می کند.

مستمع با بیان اینکه این زیرگذر در طرح نهایی به بزرگراه شیراز -اصفهان متصل می‌شود، افزود: احداث این زیرگذر تا محدوده پلیس‌راه در تعهد شهرداری شیراز و از پلیس‌راه تا قلات در تعهد اداره راه و شهرسازی است.

وی با بیان اینکه این پروژه 27 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار داشت: براساس برنامه زمان‌بندی جابجایی ساختمان پلیس‌راه قرار بود 6 ماه پیش انجام شود که در صورت جابه جایی این ساختمان می‌توانیم این پروژه را در هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری برسانیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری شیراز

شیراز در زمان علی(عمادالدوله)و حسن (رکن الدوله)و عضد الدوله دیلمی( از سال 322تا 372ق)پایتخت بوده‌است. عضدالدوله به آبادی شیراز پرداخت و بناهایی نو در آن ساخت. در دوران فرمانروایی او شهرکی به نام «گرفناخسرو» بازاری طولانی، کاخی با کتابخانه‌ای بسیار غنی، بیمارستان عضدی، نخستین بنای بقعه علی بن حمزه (ع)، قنات رکن آبادی و بنای گهواره دید و ... ساخته شد که برخی از آنها برجای مانده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه