اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950824183205039

کاربران باکیفیت تری بگیرید

نسل سوم سرویس های ارزش افزوده و تبلیغات موبایلی

کد: 13950824183205039

https://goo.gl/z5guxx

، تهران , (اخبار رسمی): با تولد سرویس های ارزش افزوده پیامکی، پیامک های سرگرمی و اطلاع رسانی شکل بهتری گرفتند و شرکت ها انواع سرویس های سرگرمی و آموزشی را طراحی کردند و بسیاری کاربران سرگرم شدند، آموختند و جایزه بردند.

نسل سوم سرویس های ارزش افزوده و تبلیغات موبایلی

به گزارش روابط عمومی صباسل،  مانند هر پدیده تکنولوژیک دیگر، اس ام اس های ارزش افزوده نیزعمری دارد. رواج استفاده از گوشی های هوشمند، اقبال به اس ام اس را کمتر کرده است. سیستم های پیام رسان به سرعت وقت و حواس کاربران را به خود مشغول کردند و سرویس های ارزش افزوده، دیگر به شکل سابق با اس ام اس، کاربر نمی گیرند.

استفاده از تبلیغات موبایلی در سرویس های ارزش افزوده نسل دوم
حال که گوشی هوشمند در دست همه کاربران است، از همین مسیر هم باید به آنها رسید. کافی است تا کاربران، شما را در اپلیکیشن هایی که با آن کار می کنند، ببینند؛ اگر طرح جذابی داشته باشید یا آفر و تخفیف ویژه ای یا یک ویدئو ترغیب کننده، تقریبا تمام راه را آمده اید. با این روش می توانید با استفاده از تبلیغات موبایلی که بر روی موبایل های هوشمند امکان پذیر است، برای سرویس های ارزش افزوده کاربران جدید و قطعا با کیفیت تر بگیرید.

استفاده از تبلیغات موبایلی در سرویس های ارزش افزوده نسل سوم
سرویس های نسل سوم  ارزش افزوده با گوشی های هوشمند، ممکن شدند. شما یک اپلیکیشن دارید که سرگرم کننده است و نوعی پرداخت را برای استفاده از آن درنظر گرفته اید. با استفاده از کمپین های تبلیغات موبایلی، برای آن نصب یا اشتراک می گیرید. درصد موفقیت این کمپین ها نسبت به پیامک بانک بسیار بالاتر است و از این طریق کاربرهای باکیفیت تری می گیرید؛ آنها پول بیشتری خرج می کنند و با اپلیکشن ها بیشتر کار می کنند.
بر خلاف تصور، سرویس های ارزش افزوده از رده خارج نمی شود، بلکه با تکنیک های جدید ترکیب شده و سرویس های ارزش افزوده جدیدتری وارد بازار می شود

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صباسل

صباسل استارتاپی است که در سال 1392 و با هدف ارائه خدمات رسانه دیجیتال، توسط بعضی چهره‌های شناخته شده صنعت ارتباطات کشور تأسیس شد. چهار حوزه اصلی فعالیت صباسل عبارتند از: - سرویس‌های ارزش افزوده موبایل - پخش ویدئو بر روی تلفن همراه - صباد؛ سامانه تبلیغات تلفن همراه - انتشار و بومی سازی محتوای تلفن همراه

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]