اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950825183815586

مرحله نهایی مسابقات آزاد اهداف پروازی – تراپ دوتایی

مدال های رشته اسکیت به نام مازندران ثبت شد

کد: 13950825183815586

https://goo.gl/XbhOvj

، تهران , (اخبار رسمی): آخرین روز از مرحله نهایی مسابقات آزاد اهداف پروازی در رشته اسکیت در حالی دنبال شد که تیراندازان استان مازندران صاحب مدال های این رشته بودند.

مدال های رشته اسکیت به نام مازندران ثبت شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها در حالی در آخرین روز خود پیگیری شد که در رشته اسکیت مردان طی دو روز و در 5 راند برگزار شد، ورزشکاران در هر راند به 25 هدف شلیک می کنند و در پایان نفرات برتر از مجموع حداکثر امتیاز کسب شده (از 125 امتیاز کل) مشخص می شوند.
در آخرین فینال امروز علی دوستی، رضا یحیا پور و حسین دوستی هر سه از مازندران به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را به نام خود ثبت کردند.
محمدبابایی از تهران، علی خیاطان از اصفهان و مرتضی یحیا پور از مازندران به ترتیب در جایگاه های چهارم تا ششم ایستادند.
این دوره از مسابقات با عنوان یاد بود امیرحسین ظفرقندی از داوران محبوب این رشته نام گذاری شده بودضمن اینکه در پایان این مسابقات با حضور ریاست فدراسیون تیراندازی مراسم اهدای مدال و حکم برگزار شد.
مرحله نهایی مسابقات آزاد پروازی در سه رشته تراپ، تراپ دوبل و اسکیت از 19 الی 24 آبان ماه در سایت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران

تبادل دانش و اطلاعات در بخش ورزشهای تیراندازی و تیروکمان گام موثری در راه رسیدن به اهداف واقعی در این رشته های ورزشی است . امیدواریم با کمک و یاری شما اعضای محترم خانواده تیراندازی (مربیان، داوران ، ورزشکاران و دوستداران این رشته های ورزشی ) بتوانیم در انتقال دانش و تجربیات خود و دریافت گزارشات خبری از رویدادهای علمی ومسابقاتی از طرف شما بعنوان یک منبع خبری از باشگاهها و شهر و استان خود به پویایی و گسترش این ورزشها کمک نماییم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش