اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950921198755755

دارندگان مدال افتخار صادرات مشاور وزیر صنعت شدند

کد: 13950921198755755

https://goo.gl/dkpb4L

، تهران , (اخبار رسمی): محمدرضا نعمت‌زاده طی حکمی دارندگان مدال افتخار صادرات را به عنوان مشاور خود در توسعه صادرات غیرنفتی منصوب کرد.

دارندگان مدال افتخار صادرات مشاور وزیر صنعت شدند

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، در این حکم خطاب به روسای هیات مدیره شرکت‌های زرماکارون، کیسون، کاله، شیرین عسل و پویندگان راه سعادت آمده است:

توسعه صادرات غیرنفتی عامل مهم توسعه اقتصادی و ارتقا جایگاه کشور در سطح بین‌المللی به شمار می‌رود که نیازمند تلاش، از خودگذشتگی، مدیریت هوشمند و همدلی بیش از پیش بخش خصوصی و دولت است، لذا از آنجا که جنابعالی پس از سالیان متمادی سخت‌کوشی و مجاهدت در توسعه صادرات غیرنفتی کشور مفتخر به دریافت «مدال افتخار صادرات» شده‌اید، به موجب این حکم به عنوان «مشاور اینجانب در توسعه صادرات غیرنفتی» منصوب می‌شوید.
رجاء واثق دارد تا در این برهه حساس با همت و همیاری جنابعالی بتوانیم در مدیریت توسعه صادرت غیرنفتی کشور گام‌های اثربخش و مهمی برداریم.
سازمان توسعه تجارت اعلام کرد، صادرکنندگانی که 5 دوره موفق به دریافت تندیس صادرکننده نمونه شوند و پس از آن 3 دوره نیز به عنوان صادرکننده ممتاز انتخاب شوند، مدال افتخار صادرات دریافت خواهند کرد.
بر همین اساس از سال گذشته تا کنون 5 بنگاه تولیدی و صادراتی کشور موفق به دریافت مدال افتخار صادرات شده‌اند؛ مرتضی سلطانی رییس هیات مدیره شرکت زرماکارون و محمدرضا انصاری رییس هیات مدیره شرکت کیسون سال گذشته و غلامحسین سلیمانی رییس هیات مدیره شرکت فرآورده‌های لبنی کاله، یونس ژائله سعدآباد رییس هیات مدیره شرکت شیرین عسل و عبدالرضا یعقوب‌زاده رییس هیات مدیره شرکت پویندگان راه سعادت در سال جاری موفق به دریافت مدال افتخار صادرات شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار