اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950922199685517

حضور 650 شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ

کد: 13950922199685517

https://goo.gl/cVyaqn

، تهران , (اخبار رسمی): بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته به مدت چهار روز در دی ماه امسال در تهران برگزار می شود.

حضور 650 شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگراف گفت: بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته به مدت چهار روز از 5 تا 8 دی ماه در تهران برگزار می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه حدود 650 شرکت کننده داخلی و خارجی حضور خواهند داشت که 226 شرکت آن خارجی هستند.

وی با بیان اینکه با اتحادیه‌های همگن خارجی در راستای تبلیغ تعامل مناسبی انجام گرفته است، ادامه داد: هرچند همزمانی برگزاری نمایشگاه با سال نو میلادی سبب حضور کمرنگ شرکت‌های خارجی شد، اما با این وجود شاهد افزایش 30 درصدی  نسبت به سال گذشته هستیم.

ابوالحسنی اظهار کرد: همچنین نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، انگلیس، اتریش، آلمان، ترکیه و چین در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی هدف از برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، ارائه جدیدترین خدمات و محصولات در جهت حمایت از تولید داخل و انتقال دانش تکنولوژی ذکر کرد.

یست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از پنجم تا هشتم دی ماه آینده  در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]