اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950929203125831

با طرح عناصر نادر خاکی

لوح «پژوهش برتر» به ایمیدرو رسید

کد: 13950929203125831

https://goo.gl/9dfqOg

، تهران , (اخبار رسمی): اجرای طرح استحصال فلزات یا عناصر نادر خاکی از منابع معدنی و رونمایی از 6 عنصر کمیاب،‌سبب برتر شناخته شدن ایمیدرو در بخش پژوهش شد.

لوح «پژوهش برتر» به ایمیدرو رسید

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، شمس الدین سیاسی راد مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: افزود: طرح استحصال فلزات عناصر نادرخاکی از منابع معدنی در سال گذشته در مرکز تحقیقات فراوری مواد معدنی با استفاده از منابع پژوهشی ایمیدرو و همکاری یک شرکت هندی صاحب دانش فنی، اجرا شد.

شمش میش متال (Misch metal) از 4 عنصر نادر خاکی شامل سریم، لانتانیوم، نئودینیوم و ایتریم تشکیل شده است که در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران و با حضور دو تن از معاونان رییس جمهور ( رییس سازمان انرژی اتمی و معاون فناوری) رونمایی شد.

وی ادامه داد: پروژه رونمایی از عناصر نادر خاکی به معاونت پژوهشی وزارت صنعت، معدن و تجارت  ارائه شد که در مقایسه با سایر پروژه های بخش دولتی و خصوصی،‌ جایگاه برتر به ایمیدرو اختصاص یافت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایمیدرو

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران بموجب ماده 6 قانون تاسیس وزارت صنایع و معادن مصوب 1379/10/6 مجلس شورای اسلامی و تبصره ذیل ماده مذکور به منظور بررسی، تهیه و اجرای طرحهای احداث، توسعه، تجهیز و نوسازی صنایع تولیدی متالوژی، استخراج و فرآوری مواد معدنی و اجرای طرحهای اکتشافی تشکیل گردیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]