اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951002205295517

ئیس اتاق اصناف ایران:

750 هزار واحد بدون پروانه باید ساماندهی شود

کد: 13951002205295517

https://goo.gl/IBoLuK

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اتاق اصناف ایران درباره جلوگیری از برخورد با واحدهای بی پروانه به بهانه های مختلف مناسبت ها یا انتخابات ابراز نارضایتی کرد.

750 هزار واحد بدون پروانه باید ساماندهی شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی با اشاره به ضرورت عزم همگانی برای مقابله با واحدهای بدون پروانه افزود: برای ساماندهی واحدهای بدون پروانه عرضه کننده کالاهای قاچاق باید به صورت هدفمند فعالیت کرد.

وی ساماندهی 750 هزار واحد بدون پروانه را برعهده دولت دانست و گفت: براساس برنامه توسعه پنجم دولت باید نسبت به ساماندهی بنگاه های بدون پروانه اقدام کند که تاکنون اتفاقی نیفتاده است.

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به آماده سازی فضا و بررسی چالش های دریافت پروانه در سازمان های مختلف ادامه داد: دستفروشی مورد تایید نیست اما باید اشتغال این افراد فراهم شود و سپس با این بخش مقابله کرد.

فاضلی ؛ فضای مجازی، نظام دلالی و سوداگری را از معضلات موجود و غیر قابل کنترل در اقتصاد کشور اعلام کرد و افزود: امکان ورود به این بخش و برخورد با آن را به دلیل تعیین نشدن جایگاه اصناف در قانون نداریم .

وی با ابراز نارضایتی از سخنان رییس سازمان تعزیرات در خصوص حضور آقایان در آرایشگاه های زنانه تصریح کرد : بروز این تخلف را در آرایشگاه های دارای پروانه تکذیب می کنیم.

فاضلی با اشاره به اینکه بیان این مطالب برای مردم سبب تشویق اذهان عموم است ،گفت: بروز این تخلف در واحدهای بدون پروانه رخ داده است که البته معضل فعالیت غیر قانونی در همه جا وجود دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق اصناف ایران

اصناف و بازاریان همواره به عنوان قشری از جامعه شناخته میشوند که در بستر تحولات اقتصادی و اجتماعی جایگاه و کارکرد گسترده و در عین حال موثری در حوزه های مختلف داشته اند. در اقتصاد ایران اصناف به عنوان آخرین حلقه اقتصادی اهمیت ویژه ای در رشد و پویایی اقتصاد کشور داشته و به دلیل گستردگی ارتباط مستقیم با آحاد مردم مثابه قلب اقتصادی جامعه عمل می کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]