کد: 13951005207055431

بازدید وزیر صنعت از دو کارخانه معدنی در طبس

کد: 13951005207055431

https://goo.gl/eBRKjF

، تهران ، (اخبار رسمی): وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از سفر خود به استان خراسان جنوبی از دو کارخانه معدنی بازدید کرد.

بازدید وزیر صنعت از دو کارخانه معدنی در طبس

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت ، محمد رضا نعمت زاده از کارخانه کک طبس با ظرفیت تولید سالانه 450 هزار تن کک متالوژی با سرمایه گذاری انجام شده 2 هزار و 800 میلیارد ریال بازدید کرد. پیشرفت فیزیکی این کارخانه درحال حاضر 95 درصد است و پیش بینی می شود با اتمام طرح حدود 300 نفر مشغول به کار شوند.

 نعمت زاده همچنین در ادامه از طرح زغال شویی شرکت گسترش و نوسازی خاورمیانه ( ممراد کو) بازدید کرد.
 این واحد تولیدی سالانه 500 هزار تن کنسانتره زغال سنگ تولید خواهد کرد.
میزان کل سرمایه گذاری انجام شده در این طرح تاکنون 700 میلیارد ریال است و با 45 درصد پیشرفت فیزیکی ، پیش بینی می شود در سال 96 به بهره برداری برسد.
با راه اندازی این واحد معدنی در استان خراسان جنوبی حدود 100 نفر مشغول به کار خواهند شد.
 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.