اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951005207465615

حمایت مرکز رشد فناوری ارس از شرکت های فناور

کد: 13951005207465615

https://goo.gl/oeb0ey

، تبریز , (اخبار رسمی): مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان منطقه آزاد ارس از حمایت مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات ارس از شرکت های فناور خبر داد.

حمایت مرکز رشد فناوری ارس از شرکت های فناور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده با اعلام این خبر گفت: مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات ارس از شرکت های فناور دارای نمونه محصول که قابلیت ایجاد کسب و کار دانش بنیان را دارند حمایت نماید.
داداش زاده فناورانه و نو بودن محصول، دارا بودن توجیه اقتصادی و بازگشت سرمایه، توجیه پذیری صادرات محصول از ارس و توانمندی تیم تخصصی را از مهم ترین شرایط پذیرش محصولات در این مرکز عنوان کرد.
مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان در خصوص اولویت دار بودن کالا ها و خدمات دانش بنیان گفت: کالا ها و خدمات دانش بنیان در زمینه فناورزی زیستی شامل کشاورزی، آبزی پروری و محیط زیست، تجهیزات پیشرفته شامل مهندسی پزشکی، اپتیک، الکترونیک و کنترل، مواد پیشرفته شامل نانو، کامپوزیت ها، سرامیک ها، پلیمرها و انرژی های نو شامل هسته ای و تجدید پذیر می باشد.
یوسف داداش زاده همچنین افزود: محصولات شیمیایی شامل صنایع شیمیایی، پالایشگاهی، پتروشیمی و سلولزی و نیز حوزه الکترونیک و کنترل، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای کامپیوتری، گوشی های هوشمند از مهم ترین طرح هایی است که توسط مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات ارس مورد حمایت قرار می گیرد.
وی در پایان با اشاره به خدمات ارائه شده در مرکز رشد برای شرکت های فناور و دانش بنیان گفت: مشاوره بازارسنجی، تسهیلات مالی، خدمات آموزشی، خدمات مشاوره ای، خدمات عمومی مانند دفترکار، کارگاه از جمله خدماتی است که در این مرکز ارائه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

منطقه آزاد ارس با توانمند سازی و بهره‌گیری از ظرفیت ها، فرصتها و پتانسیل‌های سرزمین اصلی از نقش آفرینان اصلی در شکوفایی و بالندگی کشور در جهت توسعه صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و دستیابی به تکنولوژی های نوین و احراز جایگاه اول اقتصادی کشور در منطقه، و تعمیق امنیت در مرزها بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]